Tokë për shitje në periferi të Tiranës. Tokës në Vaqarr, Tirane

€615,000

Detalet

 • €615,000
 • Tokë
 • Madhësi: 8,200 Sq Mt.

  615.000 Euro

  Toka për Shitje në Tiranë

  Kjo pronë vjetër, Pronësia ligjshme,vendosur në një pllajë e ëmbël dhe është shumë i përshtatshëm për ndërtimin e vila ose private houses.Oriented nga Tirana, Kjo pronë ofron një pamje magjike.

  Por ajo që e bën kjo pronë edhe më tërheqëse janë rrezet suns që janë të pranishme në më shumë se 85% e kohës dhe kjo për shkak të orientimit në jug – Lindje dhe në Perëndim. Çmimi i shitjes është 80 EUR/m2.

  Shtyp

  Na Kontaktoni

  Emri juaj (i nevojshëm)

  Email juaj (i nevojshëm)

  Subjekt

  Mesazhi juaj

  Mbrapsht në krye