Hapësirë ​​Komerciale Tirana për shitje ose me qira - 170m2

€ 2,000 / muaj

Detalet

  • € 2,000 / muaj
  • Zyrat , Apartamente
  • Madhësi: 170 Sq Mt.

2.000 Euro / muaj

Komerciale për Qira në Tiranë

Key Features:

E vendosur në afërsi të zonës bllok dhe një liqen artificial në një ndërtesë të re (Viti i ndërtimit 2007)
Bazuar në -1 kat me qasje nga rruga kryesore.
Në këtë ndërtesë janë zyrat e disa kompanive të mëdha në vend, si Union Bank, Komunikimi më shumë
Kjo premisë është e pamobiluar dhe mund të përdoret si zyrë ose për biznese të tjera të ndryshme.

Çmimi me qira është 2000 Euro / Muaj

Çmimi i shitjes është 495,000 Euro

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri juaj (i nevojshëm)

Email juaj (i nevojshëm)

Subjekt

Mesazhi juaj

Mbrapsht në krye