Tirana Zyra për qira - 135m2

€1,300 /month

1.300 Euro / muaj

Komerciale për Qira në Tiranë

Key Features:

Size zyre është 135m2
Shumë afër në Zonën e famshme Bllokut
15 Minuta larg nga Qendra e Qytetit Tiranë
Zyrat janë të vendosura në katin e 2
Ndërtesa është 12 kate
1 Banjë
Zonë shumë e bukur dhe të qetë

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri juaj (i nevojshëm)

Email juaj (i nevojshëm)

Subjekt

Mesazhi juaj

Mbrapsht në krye