Zyra Tirana për Shitje. Zyra per Shitje ne Tirane Shqiperi

€67,500

67.500 Euro

Commercial për Shitje në Tiranë

Key Features:

Size Zyra: 45m2
Objekti ka 6 Dyshemetë
Zyra e vendosur në katin e 2
Ndërtuar në 2008
10 Minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
Qasja në transportin publik
Ashensor në ndërtesën
Zonë shumë e bukur dhe të qetë

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri juaj (i nevojshëm)

Email juaj (i nevojshëm)

Subjekt

Mesazhi juaj

Mbrapsht në krye